| İsim | 3 inç 75mm Şeffaf Siyah PU Ofis Koltuğu Tekeri Tekerlekler - Pürüzsüz Çalışan Gürültüsüz Zemin Koruy |
|---|---|
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| Toplam yükseklik | 93 |
| Yük Kapasitesi | 35 kg |
| Malzeme | Poliüretan |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Model numarası | Dajin Caster |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 2" |
| İsim | Tek Bilyalı Rulmanlı Orta Hizmet 3/4/5 İnç Kırmızı PVC Üniversal Tekerlekler |
|---|---|
| Kurulum | Üst plakalı montaj |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Tekerlek malzemesi | PVC |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım stili | Modern |
| Tekerlek malzemesi | TPR+Naylon+PP |
| Renk | Gri |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Diğer |
| Malzeme | Poliüretan |
| Model numarası | Lron Core PU tekerleği |
| İsim | Kore Stili Kırmızı PU Yuvarlak Teker Tekerleği – 3,5 mm Plaka Kalınlığı Döner Rulmanlı Döner Teker, |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan, çelik |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Yük Kapasitesi | 130 kg |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Tipi Dökme Demir Döner Tekerlekler – Küçük Boyutlu Ağır Hizmet Arabası Tekerlekle |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Sona ermek | Çinko kaplamalı |
| Uygulanabilir ortam | Endüstriyel Kullanım |
| Ürün adı | 3 İnç Döner Tesviye Tekerleği - Tezgah ve Ekipman için Ayarlanabilir Evrensel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 75 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | 100/300/500kg |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |