| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Gezel |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Naam | 150 mm zware rollen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Wiel | Vierwiel |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Productnaam | Middelzware PU-zwenkwielen 4"/5"/6"| 200–300 kg belasting | Zwenkwielen met dubbele k |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Wielkleur | groente |
| Wielmaat | 4 IN / 5 IN / 6 IN / 8 IN |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Laadvermogen | 260 kg / 320 kg / 380 kg / 460 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Montagetype | Bovenplaat draaibaar / vast / optionele rem |
| Materiaal | Glasvezelnylon |
|---|---|
| Modelnummer | SY-13 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zware 304 roestvrijstalen glasvezel nylon zwenkwiel op hoge temperatuur |
| Wieldiameter | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Productnaam | 5/6/8 inch zware industriële zwenkwiel met totale rem en schokabsorberend PU-wiel |
|---|---|
| Materiaal | PU, polyurethaan |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 125/150/200 mm |
| Naam | 100 mm / 4 inch zwenkwiel van polyurethaan (PU) met stalen kern – robuuste industriële mobiliteitsop |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Steekproef | Beschikbaar, kan worden aangeboden |
| Loopvlakbreedte | 45 mm |