| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| İsim | 150 mm ağır görevli makaralar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Teker | Dört teker |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Orta Ağır Hizmet PU Küçük Tekerlekler 4"/5"/6"| 200–300kg Yük | Çelik Çekirdekli Çift |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/125/150mm |
| Tekerlek rengi | yeşil |
| Tekerlek boyutu | 4IN / 5IN / 6IN / 8IN |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Montaj türü | Üst plaka döner / sabit / isteğe bağlı fren |
| Malzeme | Cam Elyaf Naylon |
|---|---|
| Model numarası | SY-13 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik Cam Elyaf yüksek sıcaklık Naylon tekeri |
| Tekerlek çapı | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Ürün Adı | Toplam Fren ve Şok Emici PU Tekerlekli 5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker |
|---|---|
| Malzeme | PU,poliüretan |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 125/150/200mm |
| İsim | 100 mm / 4 İnç Çelik Çekirdekli Poliüretan (PU) Döner Küçük Tekerlek – Ağır Hizmet Endüstriyel Mobil |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Örnek | Mevcut, teklif edilebilir |
| Diş Genişliği | 45 mm |