| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ 3 ιντσών – βαρέως τύπου και ομαλή κύλιση |
|---|---|
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 80 κιλά |
| Ονομα | 150 χιλιοστών βαρέος ρόλος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Τροχός | Τετρακίνηση |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί PU Caster Medium Heavy Duty 4"/5"/6"| Φορτίο 200–300kg | Περιστρεφόμενοι τροχο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150 χλστ |
| Τροχόσπιτο | πράσινος |
| Μέγεθος τροχού | 4IN / 5IN / 6IN / 8IN |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενη πλάκα / σταθερό / προαιρετικό φρένο |
| Υλικό | Nylon από ίνες γυαλιού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-13 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας νάιλον τροχίσκος υψηλής θερμοκρασίας από ανοξείδωτο ατσάλι 304 Γυαλί Fiber |
| Διάμετρος τροχού | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου 5/6/8 ιντσών με τροχό PU Total Brake & Απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Υλικό | PU, πολυουρεθάνη |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 125/150/200 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού πολυουρεθάνης (PU) 100 mm / 4 ιντσών με πυρήνα χάλυβα – Λύση βιομηχανι |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Δείγμα | Διαθέσιμο, μπορεί να προσφερθεί |
| Πλάτος πέλματος | 45 mm |