| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 3-calowe obrotowe gumowe kółka przemysłowe – wytrzymałe i płynne toczenie |
|---|---|
| Skończyć | Cynk plany |
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 80kg |
| Nazwa | 150 mm silniki ciężkoodporne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Koło | Na cztery koła |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne z PU o średniej wytrzymałości 4"/5"/6" | Obciążenie 200–300 kg | Kó |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/125/150 mm |
| Kolor koła | zielony |
| Rozmiar kół | 4 cale / 5 cali / 6 cali / 8 cali |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen (pp) |
| Pojemność ładowania | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Typ montażu | Płyta górna obrotowa / stała / opcjonalny hamulec |
| Tworzywo | Nylon z włóknem szklanym |
|---|---|
| Numer modelu | SY-13 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe kółko nylonowe ze stali nierdzewnej 304 z włóknem szklanym, odporne na wysokie temperatur |
| Średnica koła | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Nazwa produktu | Kółko przemysłowe o dużej wytrzymałości 5/6/8 cala z hamulcem całkowitym i amortyzującym kołem PU |
|---|---|
| Tworzywo | PU, poliuretan |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 125/150/200 mm |
| Nazwa | Obrotowe kółko samonastawne o średnicy 100 mm / 4 cale z rdzeniem stalowym i poliuretanem (PU) – roz |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Próbka | Dostępne, może być oferowane |
| Szerokość bieżnika | 45 mm |