| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware industriële PP-zwenkwielen – duurzame mobiliteitsoplossing van polypropyleen |
|---|---|
| Wielmaat | 4''5''6''8'' |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Laadvermogen | 260 kg / 320 kg / 380 kg / 460 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Ander |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Stamgrootte | 35*90 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | PA |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Materiaal | Thermoplastisch Rubber |
|---|---|
| Modelnummer | SY-12 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 304 roestvrij staal zwart TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Ander |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Dubbel kogellager 100 mm Japanse zware stalen velg Elastisch rubberen zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 100/130/150/200mm |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubber |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware nylon zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 146/164/191/240 mm |
| Productnaam | Europese zware industriële nylon zwenkwielen met gegalvaniseerde stalen beugel |
|---|---|
| Maat | 35 mm |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Type | Platenrollers |
| materiaal | Gegoten Nylon |