| Ονομασία | Μεσαίας ισχύος ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι τροχοί γενικής χρήσης 125 mm – PU με πυρήνα από χυτοσίδηρο με επίχρυσο |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Μέγεθος πιάτου | 92Χ65χιλ |
| Διάμετρος τροχού | 3"/4"/5" |
| Υλικό πυρήνα | Χυτοσίδηρος |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί ελαφρού τύπου Burgundy PU Caster 2 ιντσών – Βιομηχανική και κινητικότητα επίπλων |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Απλό έδρανο |
| υλικό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εύκολη εγκατάσταση | Απλή διαδικασία τοποθέτησης για γρήγορη ρύθμιση και αντικατάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |
| Βάση | πλάκα |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι περιστρεφόμενοι τροχοί ισοπέδωσης 2 ιντσών – Universal Mobility & Stability Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50mm), 2,5" (65mm), 3" (75mm) |
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλοπίνακα (τροχιαστικό και άκαμπτο) |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm (3 ′′) |
| Πλάτος βήματος | 27 χλστ |
| Υλικό τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Πιστοποίηση | ISO Rosh CE |
| Υλικό | Λάστιχο, χάλυβας |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | νάιλον, χάλυβας |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 2.5 "(65 mm) |
| Ονομα | Ανθεκτικός τροχός PU με βαριά φόρτωση – Βιομηχανική περιστροφή και επιλογές φρένων 4 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |