| Tekerlek çapı | 150 mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi | Teker başına 300 kg |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Braket malzemesi | Galvanizli çelik |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Ürün adı | 3 İnç Döner Tesviye Tekerleği - Tezgah ve Ekipman için Ayarlanabilir Evrensel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 75 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | 100/300/500kg |
| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Teker | Dört teker |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Dönebilen Döner Tekerlek Tekeri – Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Çap | 5" 6" 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | 400-640kg |
| Plaka boyutu | 140x110mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Darbeye Dayanıklı 304 Paslanmaz Çelik Tekerlekler – Naylon Tekerlekli Endüstriyel A |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Braket Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Paslanmaz Çelik Çubuklar Ağır Görev |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 /125 /150 /200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 100 × 110 mm |
| Adı | Ağır Güçlü Kaynaklar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Çoklu Boyutlar, Yük 120–400 kg |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm / 150mm |
| Tekerlek malzemesi | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek genişliği | 37mm |