| Διάμετρος τροχού | 6 ίντσες (150 χιλ.) |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 300 κιλά ανά τροχιστή |
| Τροχό | Υψηλής θερμοκρασίας νάιλον |
| Υλικά βραχίονα | Γαλβανισμένος χάλυβα |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 3 ιντσών – Ρυθμιζόμενος τροχός γενικής χρήσης για πάγκο εργασίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 75 χλστ |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100/300/500 κιλά |
| Ονομα | 5 ιντσών Industrial M12 Screw-Type Dual Wheel Caster – TPR Wheel with PP Core |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125mm (διατίθενται τροχοί διαμέτρου 75mm και 100mm) |
| Πλάτος πέλματος | 25*2 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 155 χιλ. |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Τροχός | Τετρακίνηση |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου – Λύση βιομηχανικής κινητικότητας |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 "6" 8" |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 400-640 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 140x110mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια από ανοξείδωτο ατσάλι 304 ανθεκτικά σε κρούσεις βαρέως τύπου – Ροδάκια βιομηχανικού καροτσιο |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομασία | Σιδηροτροχίδες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 100 × 110 mm |
| Ονομασία | βαρέων καθηκόντων κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου – Πολλαπλά μεγέθη, φορτίο 120–400 kg |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Τροχό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Πλάτος τροχού | 37 χλστ |