| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe kółka samonastawne z PP – trwałe rozwiązanie mobilne z polip |
|---|---|
| Rozmiar koła | 4''5''6''8'' |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) |
| Ładowność | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Inny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar łodygi | 35*90 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | ROCZNIE |
| Nazwa produktu | Koło skrętne |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Tworzywo | Guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | SY-12 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe kółko TPR ze stali nierdzewnej 304 w kolorze czarnym |
| Średnica koła | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Inny |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Zestaw kołowy obrotowy z podwójnym łożyskiem kulkowym 100 mm, japońska, wytrzymała stalowa obręcz z |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 100/130/150/200 mm |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Guma |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka z nylonu |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 146/164/191/240 mm |
| Nazwa produktu | Europejskie, wytrzymałe, przemysłowe nylonowe kółka samonastawne ze wspornikiem ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Rozmiar | 35 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Odlewany nylon |