| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Numer modelu | SY-11 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko PU ze stali nierdzewnej 304 w kolorze czerwonym |
| Nazwa produktu | Kółka przemysłowe o bardzo dużej wytrzymałości z PU na żeliwnym rdzeniu – rozmiary 8″ / 10″ / 12″, n |
|---|---|
| Średnica | 8″ / 10″ / 12″ |
| Szerokość koła | 75mm |
| Średnica koła | 203/254/305 mm |
| Kolor koła | Pomarańczowy |
| Nazwa | Wytrzymałe kółko PU do dużych obciążeń – 4-calowe przemysłowe opcje obrotowe i hamulce |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Materiał kół | Pu bieżnik + rdzeń pp |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4/5/6-calowe kółka z zielonego PU o wytrzymałym rdzeniu stalowym |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Rozmiar górnej płyty | 115×100 mm |
| Rozstaw otworów | 92×76 mm/85×73 mm |
| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Rozmiar talerza | 115 × 100 mm |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, amortyzujące uniwersalne kółka o dużej nośności |
|---|---|
| Średnica | 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 125/150/200 mm |
| Kolor koła | CZERWONY |