| Ürün adı | Tezgah ve Endüstriyel Ekipmanlar için 2 İnç Döner Tesviye Tekeri Ayarlanabilir Evrensel Teker Tekerl |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | Titreşim Çalkalayıcı |
| Ürün adı | Ayarlanabilir Dengeleme Tekerleri 360° Dönebilen Tekerlekler – Mobilya ve Tezgah Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik |
| Sertifika | CE |
| Diş Genişliği | 30mm |
| Stil | Döner |
| Ürün adı | Ağır Yük 2,5″ Üst Plaka Döner 304 Paslanmaz Çelik Teker, Tam Frenli – PA Naylon Tekerlek Düz Yataklı |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2,5" (65 mm) |
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Diş Genişliği | 1-1/4 "(32mm) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | PVC |
| Başvuru | Mutfak, banyo, ev ofisi, oturma odası, yatak odası, yemek, bebekler ve çocuklar, |
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Diğer |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| İsim | Hafif Hizmet Tipi Endüstriyel TPR Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Ekipmanlar için Sorunsuz ve Sessiz |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Stil | 360° Üniversal Dönme |
| Adı | Top rulmanlı poliüretane tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 34 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) |
| Ürün Adı | Dişli Kök Döner Teker |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Braket Malzemesi | Plastik |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlek Paslanmaz Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Braket Malzemesi | Guangzhou |
| Adı | Paslanmaz Çelik Çubuklar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |