| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel PP Teker Tekerlekler - Dayanıklı Polipropilen Hareketlilik |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 4''5''6''8'' |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük Kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Rulman tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Diğer |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Gövde Boyutu | 35*90mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | PA |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Malzeme | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | SY-12 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik siyah TPR tekeri |
| Tekerlek çapı | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Diğer |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | Çift Bilyalı Rulman 100 mm Japon Ağır Hizmet Çelik Jant Elastik Lastik Tekerlek Döner Teker |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 100/130/150/200mm |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Lastik |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Döner Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 146/164/191/240mm |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Braketli Avrupa Ağır Hizmet Endüstriyel Naylon Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 35mm |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon Döküm |