| Όνομα προϊόντος | 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών βαρέως τύπου Industrial PP Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πολυπρο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 4''5''6''8'' |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος μίσχων | 35*90 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | ΠΑ |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-12 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Μαύρος τροχός TPR από ανοξείδωτο ατσάλι 304 βαρέως τύπου |
| Διάμετρος τροχού | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Αλλος |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Διπλό ρουλεμάν 100 mm Ιαπωνικό βαρέως τύπου ατσάλι με ελαστικό ελαστικό περιστρεφόμενο τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100/130/150/200 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Καουτσούκ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 146/164/191/240 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί νάιλον τροχοί βαρέως τύπου με βραχίονα από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 35 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| υλικό | Χυτό νάυλον |