| Adı | Orta Hizmet Caster Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Ürün adı | 125 mm Endüstriyel Üniversal Döner Küçük Tekerlekler – Altın Çinko Kaplama Braketli Dökme Demir Çeki |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |
| Plaka boyutu | 92X65mm |
| Tekerlek çapı | 3"/4"/5" |
| Çekirdek malzemesi | İyi |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Bordo PU Küçük Tekerlekler – Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Rulman | Düz yatak |
| Malzeme | Poliüretan (PU) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| kolay kurulum | Hızlı kurulum ve değiştirme için basit montaj işlemi |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |
| Montaj | plaka |
| Ürün adı | 2 İnç Ayarlanabilir Tesviye Döner Tekeri Tekerlekler - Evrensel Hareketlilik ve Stabilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Türü | Plaka tekrarı (döner ve sert) |
| Tekerlek çapı | 75 mm (3 ″) |
| Basamak genişliği | 27 mm |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | Kauçuk, Çelik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | naylon, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 2.5 "(65 mm) |
| İsim | Dayanıklı Ağır Yük PU Tekerlek Tekerleği – 4 İnç Endüstriyel Döner ve Fren Seçenekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |