| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί πολυουρεθάνης 4 / 5 / 6 ιντσών μεσαίου τύπου με πλαϊνό φρένο – Πλαϊνοί τροχοί |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική, υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6 ίντσες |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Τροχός | Τετρακίνηση |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία | Σιδηροτροχίδες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 100 × 110 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικός τροχός από καουτσούκ 8 ιντσών βαρέως τύπου βιομηχανικών αυτοκινήτων εργοστασιακών αυτοκινή |
|---|---|
| υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 159 × 114 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου – Λύση βιομηχανικής κινητικότητας |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 "6" 8" |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 400-640 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 140x110mm |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός 6 ιντσών βαρέως τύπου AGV απορρόφησης κραδασμών – Βιομηχανικός τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό | Τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομα | Βαρέως τύπου 5 / 6 / 8 / 10 ιντσών Industrial PU Caster Wheels – High Load Mobility Solution |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 5 "6" 8"10" |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια από ανοξείδωτο ατσάλι 304 ανθεκτικά σε κρούσεις βαρέως τύπου – Ροδάκια βιομηχανικού καροτσιο |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχούς στροφής από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) / 193 mm (150 mm τροχός) |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |