| Μέγεθος τροχού | 4IN / 5IN / 6IN / 8IN |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενη πλάκα / σταθερό / προαιρετικό φρένο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, PA |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-16 |
| Όνομα προϊόντος | Εξαιρετικά βαρύς τροχός PA από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 5''6'' 8''10''12'' |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Περιστρεφόμενοι βαρέως τύπου & άκαμπτοι τροχοί από ανοξείδωτο χάλυβα – Τροχοί |
|---|---|
| Τύπος | Περιστρεφόμενο / Άκαμπτο / Φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι μαύροι ελαστικοί τροχοί βαρέως τύπου 304 από ανοξείδωτο χάλυβα – 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Μ |
|---|---|
| υλικό | Καουτσούκ |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Στροφέας |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Επικεφαλίδα τροχού πολυουρεθάνου βαρέος φόρτωσης Αλουμινίου πυρήνα PU & 304 αντηξικό στήριγμα |
|---|---|
| υλικό | Χυτή πολυουρεθάνη, 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4"/5"/6"/8" |
| Ρουλεμάν | Διπλά ρουλεμάν |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομα | Καρότσια βιομηχανικών υλικών 6 ιντσών Τροχοί τροχών – βαρέως τύπου περιστρεφόμενοι και σταθεροί τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Τροχό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα και ποτά, λιανική πώληση, εστιατόρια, μηχανήματα |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Ονομασία του προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |