| İsim | 4/5/6 İnç Orta Hizmet Döner Poliüretan Küçük Tekerlekler, Yan Frenli – 120-180 kg Yük Kapasiteli Pla |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Özellik | Dayanıklı, yüksek yük kapasitesi |
| Tekerlek çapı | 4/5/6 inç |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Teker | Dört teker |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Adı | Paslanmaz Çelik Çubuklar Ağır Görev |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 /125 /150 /200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 100 × 110 mm |
| Ürün adı | 8 inç Ağır Hizmet Endüstriyel Otomobil Araba Fabrikası Yaylı Şok Emici Kauçuk Teker Tekerlek, Demir |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 159 × 114 mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Dönebilen Döner Tekerlek Tekeri – Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Çap | 5" 6" 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | 400-640kg |
| Plaka boyutu | 140x110mm |
| Ürün adı | 6 İnç Ağır Hizmet AGV Şok Emici Teker Tekerleği - Alüminyum Çekirdek PU Endüstriyel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çekirdekli PU Tekerlek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| İsim | Ağır Hizmet Tipi 5/6/8/10 İnç Endüstriyel PU Teker Tekerlekler - Yüksek Yük Hareketliliği Çözümü |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 5" 6" 8"10'' |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Darbeye Dayanıklı 304 Paslanmaz Çelik Tekerlekler – Naylon Tekerlekli Endüstriyel A |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Braket Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Endüstriyel Çelik Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) / 193 mm (150 mm tekerlek) |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |