| Tekerlek boyutu | 4IN / 5IN / 6IN / 8IN |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Montaj türü | Üst plaka döner / sabit / isteğe bağlı fren |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, PA |
|---|---|
| Model numarası | SY-16 |
| Ürün Adı | Ultra ağır 304 paslanmaz çelik PA tekeri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 5''6'' 8''10''12'' |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Döner ve Sert Paslanmaz Çelik Tekerler – Endüstriyel Mobilite Tekerlek |
|---|---|
| Tip | Döner / Sert / Fren |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 304 Paslanmaz Çelik Döner Siyah Kauçuk Tekerler – 250–450 kg Yük Kapasiteli 4″ / 5″ |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Braket Malzemesi | Guangzhou |
| Tip | Döner |
| Diş Genişliği | 50 mm |
| Ürün adı | Ağır Görevli Polyurethane Tekerlek Çarkı ️ Alüminyum Çekirdek PU & 304 Paslanmaz Çelik Bracket |
|---|---|
| Malzeme | Dökme Poliüretan, 304 Paslanmaz Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4"/5"/6"/8" |
| Rulman | Çift bilyalı rulmanlar |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| İsim | 6 İnç Endüstriyel Malzeme Arabaları Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet Döner ve Sabit Hareketlilik Teke |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Ürün Adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |